הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 28.06.2023
אתי בר מימון, משרד עו"ד ונוטריון רואה חשיבות עליונה בהנגשת שירותיו לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, נוחות, כבוד ועצמאות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהAA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

בין היתר-

הוקפדה סמנטיקה בקוד האתר ברמת HTML תקני
– ID ייחודי
– תגיות HTML לאזורים ותפקידם
– כותרות H ותתי כותרות לפי היררכיה נכונה
– פסקאות P וכו'

אזורים ללא תפקיד\אפשרות להגדרת HTML רלוונטית הוגדרו לפי חוקי ARIA
(ROLE \ ATTRIBUTE)

לכל תמונה ואלמנט גרפי התווסף תיאור אלטרנטיבי alt טקסטואלי

צבע הטקסטים הותאם לניגודיות תקנית לכבדי ראיה לפי התקן

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox /Safari/ Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Jaws.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו.
אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, נשמח לקבלת משוב באמצעות הטלפון 050-4951223 או במילוי טופס יצירת הקשר בתחתית הדף.